ФУТБОЛЬНІ НОВИНИ

Турнір “Прикарпатське Різдво” завершився в Івано-Франківську

Завершився 7 традиційний дитячий турнір з футболу «Прикарпатське Різдво».

9-11 січня 2018 р. в м. Івано-Франківськ відбувся VII традиційний дитячий
футбольний турнір "Прикарпатське Різдво" що зібрав 75 команд зі всієї
України. Змагання проходили у різних вікових категоріях :
1. 2006 р.н. (U-12) 20 команд учасниць.
2. 2007 р.н. (U-11) 15 команд.
3. 2008 р.н. (U-10) 21 команда.
4. 2009 р.н. (U-9) 12 команд.
5. 2010 р.н. (U-8) 7 команд.
Наш клуб на цих замаганнях представляли три команди:
команда 2006 р.н. (тренер Коник Ярослав) 9 місце ;
команда 2007 р.н. (тренер Бурковський Сергій) 4 місце ;
команда 2008 р.н. (тренер Маляр Юрій) 3 місце;

Беручи до уваги масштабність турніру та рівень дитячих футбольних
команд ДЮФК "Ігровець" достойно представив місто Калуш.
Вікова категорія 2006 р.н.
Груповий етап:
"А"
ДЮФК "Ігровець" - ДЮФК "Новатор" м. Хмельницький 4-1
ДЮФК "Ігровець" - "ДЮСШ-3" м. Івано-Франківськ 4-1
ДЮФК "Ігровець" - "Ніка-05" м. Івано-Франківськ 0-0
"Ігровець" - "Буковина-2" м. Чернівці 0-2

Занявши у групі 3 місце калушани розігрували 9-12 місця:

ДЮФК "Ігровець" - ДЮСШ м. Надвірна 6-2
ДЮФК "Ігровець" - "Адреналін" м. Луцьк 6-1

Склад команди: Мендюк Дмитро, Мендюк Ігор, Яців Ростислав, Бурчин Василь, Костельний Дмитро, Ханенків Остап, Перегінець Владислав, Микитин Володимир, Чоловський Максим, Прокопенко Роман, Щербина Сергій, Шпенюк Руслан, Павлів Дмитро. (тренер Ярослав Коник)

 

Вікова категорія 2007 р.н.
Груповий етап:
Група "В"
ДЮФК "Ігровець" - "Рух" м. Винники Льв. обл. 3-0
ДЮФК "Ігровець" - "Зірка" м. Кропивницький 1-0
ДЮФК "Ігровець" - "Прикарпаття-2" м. Ів.-Фр. 2-1
ДЮФК "Ігровець" - "ДЮСШ" м. Тернопіль 1-5

Занявши у групі 2 місце за додатковими показниками команда
потрапила до півфіналу де розігрувались 1-4 місця.

ДЮФК "Ігровець" - "Ніка-05" м. Ів-Фр. 0-1
ДЮФК "Прикарпаття" м. Ів-Фр.-"ДЮСШ" м. Тернопіль 4-3
Гра за 3 місце:
ДЮФК "Ігровець" - "ДЮСШ" м. Тернопіль 1-4

Фінал:
"Прикарпаття" - "Ніка-05" 1-1 (пен. 2-1)

Склад команди : Кулик Максим, Григорчук Артем, Филипчук Михайло, Король Віталій,Манич Володимир, Яцишин Максим, Тимків Денис, Василів Артем, Сагайдак Зеновій, Гулевич Олег, Долинський Вадим,Лазар Євген,Побережник Святослав, Ємчура Роман, Ємчура Юрій. (тренер Сергій Бурковський)


Вікова категорія 2008 р.н.
Груповий етап:
Група "А"

ДЮФК "Ігровець" - "Темп" м. Тернівка Дніпропетровська обл. 2-0
ДЮФК "Ігровець" - "ДЮСШ" м. Вугледар Донецька обл. 2-0
ДЮФК "Ігровець" - "Форвард" м. Чернівці 4-0
ДЮФК "Ігровець" - "Прикарпаття" м. Ів-Фр 4-2
ДЮФК "Ігровець" - "Чорноморець" м. Одеса 1-1
Занявши у групі 1 місце наша команда потрапила до півфіналу.
ДЮФК "Ігровець" -"Буковина" м. Чернівці 0-3
"Ніка-05" м.Ів-Фр. - "Буковина-2" м.Чернівці 4-1

Гра за 3 місце:
ДЮФК "Ігровець" -"Буковина" м. Чернівці 3-0
Фінал:
"Ніка-05" м. Ів-Фр. - "Буковина" м. Чернівці 5-1

Склад команди: Герасимчук Арсен, Романів Арсен, Вітовський Владислав, Ніклевич Святослав, Яремак Ігор, Мельничук Андрій, Габяк Артур, Фінів Вадим, Кучерак Артем, Фринцко Олександр, Власюк Олексій, Бабинюк Максим, Левицький Богдан, Штогрин Назар, Венгрин Ілля, Семанів Арсен, Мельник Максим (тренер Маляр Юрій)

ОСТАННІ НОВИНИ

Скачать современный Joomla! шаблон.